Klimatyzacja Bud Rem Wrocław
 
zadzwoń
790 558 270
Whatsapp
zadzwoń
790 558 270

Bud Rem Wrocław - O Nas

/Firma Bud Rem Firma Bud Rem
 
Ikonka Może Cię zainteresować ...
Ikonka Zapraszamy do oferty...

Montaż i serwis klimatyzacji Doradztwo - klimatyzacja

Naszym celem jest wysoki standard obsługi i zadowolenie naszych klientów. Dlatego korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia pomagamy klientom w wyborze urządzenia, które będzie wydajne, ciche i ekonomiczne. W sprzedaży oferujemy jedynie sprzęt najlepszych firm, który działa w systemie HVAC, czyli zapewnia odpowiednią wentylację oraz chłodzenie i grzanie.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, które umożliwiają przeprowadzanie prac montażowych i serwisowych. Wyróżnia nas wysoki standard obsługi, profesjonalizm i dbałość o detale, o czym wielokrotnie przekonali się nasi klienci z miasta Wrocław i okolic. Serwis klimatyzacji i jej montaż przebiega bezproblemowo, a urządzenia, jakie oferujemy, sprawdzą się doskonale zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowcach.

Poza montażem i serwisem klimatyzacji, możemy również służyć Państwu cennymi radami i pomocą w wielu problemach. Wystarczy telefon.

20 lat doświadczenia to setki zleceń, setki wzorowych instalacji i setki zadowolonych klientów. Ta liczba zobowiązuje nas do wysokiego standardu obsługi i zapewnia, że Państwa inwestycja jest trafna.

 
 

ul. K. Pułaskiego 22, Wrocław Działamy na całą Polskę.

Bud Rem Wrocław BUD-REM
ul. K. Pułaskiego 22
50-446 Wrocław
NIP: 8981579729
Godziny pracy Godziny pracy biura
Poniedziałek - piątek 900 - 1800
Klimatyzacja Bud Rem Wrocław
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl